Lubawa S.A. - Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Region: wielkopolskie

Główne obowiązki:

- analiza ofert przetargowych,
- nadzór i koordynacja toczących się postępowań przetargowych, w których spółka bierze udział,
- przygotowywanie ofert przetargowych oraz kompletowanie wymaganej dokumentacji,
- przygotowywanie i składanie ofert handlowych na platformach zakupowych,
- pozyskiwanie wymaganych referencji,
- redagowanie pism, wniosków oraz zgłoszeń do zamawiających,
- współpraca z innymi działami w zakresie tworzenia ofert oraz uczestnictwa w postępowaniach przetargowych,
- uczestniczenie w spotkaniach handlowych dotyczących uczestnictwa w postępowaniach przetargowych,
- prowadzenie rejestrów związanych ze złożonymi ofertami oraz przygotowanie niezbędnych raportów.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu prawa, administracji lub podyplomowe z zakresu zamówień publicznych,
- minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe związane z praktycznym stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych,
- bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa z zakresu zamówień publicznych,
- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- umiejętność redagowania pism,
- biegła obsługa pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excell i Word,
- wysokie umiejętności interpersonalne,
- samodzielność w działaniu,
- dokładność, sumienność oraz dociekliwość,
- mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w miłym zespole, w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych,
- wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i umiejętności,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest: Lubawa S.A. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Staroprzygodzkiej 117

Uzyskane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów procesu rekrutacji. W przypadku braku zgody na przechowanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, uzyskane dane osobowe zostaną usunięte, jeśli proces rekrutacji nie zakończy się zatrudnieniem

2. „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji do innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Grupie Lubawa”

Grupę LUBAWA tworzy Lubawa S.A. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski) oraz podmioty z nią powiązane tj. Litex Promo Sp. z o.o. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), Litex Service Sp. z o.o. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), ZPH Litex Stanisław Litwin (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), Miranda Sp. z o.o. (ul. Jedwabnicza 1, 62-700 Turek), MS Energy Sp. z o.o. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), Effect-System S.A. (ul. S. Staszica 30, 58-400 Kamienna Góra), Świat Lnu Sp. z o.o. (ul. Nadrzeczna 1a, 58-400 Kamienna Góra).

Brak oświadczenia o którym mowa w pkt 1, wyłączy możliwość udziału w procesie rekrutacji. Formularz aplikacyjny z danymi osobowymi kandydata zostanie zniszczony lub odesłany według uznania organizatora procesu rekrutacji.

Informacja prawna: Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania (aktualizacji). Na każdym etapie Pani/Pan ma prawo żądać usunięcia podanych danych osobowych, chyba że są one konieczne przy zatrudnieniu Pana/Pani.