Lubawa S.A. - Analityk ds. kosztów produktu

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

- sporządzanie kalkulacji TKW i wycen,
- analiza marż,
- analiza zyskowności projektów i biznes-mitów,
- analiza wydatków inwestycyjnych(CAPEX),
- standaryzacja raportowania,
- pozyskiwanie, przetwarzanie, raportowanie i analiza danych,
- optymalizacja procesów pozyskiwania i raportowania danych zarządczych,
- kalkulacje kosztowe,
- analiza rentowności wg produktów, kanałów dystrybucji, klientów, itp.
- sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy.

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe (zarządzanie, ekonomia, finanse, rachunkowość), ewentualnie w trakcie studiów na tych kierunkach,
- bardzo dobra znajomość MS EXCEL,
- znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (B1/B2)
- bardzo dobra organizacja pracy,
- umiejętność analizy danych,
- umiejętności syntezy wniosków,
- samodzielność i dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w dziale Controllingu lub podobnym,
- mile widziana znajomość systemu informatycznego Impuls

Oferujemy:

- ciekawą pracę w miłym zespole, w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych,
- konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do wiedzy i umiejętności,
- duże możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest: Lubawa S.A. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Staroprzygodzkiej 117

Uzyskane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie dla celów procesu rekrutacji. W przypadku braku zgody na przechowanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, uzyskane dane osobowe zostaną usunięte, jeśli proces rekrutacji nie zakończy się zatrudnieniem

2. „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojej aplikacji do innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych w Grupie Lubawa”

Grupę LUBAWA tworzy Lubawa S.A. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski) oraz podmioty z nią powiązane tj. Litex Promo Sp. z o.o. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), Litex Service Sp. z o.o. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), ZPH Litex Stanisław Litwin (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), Miranda Sp. z o.o. (ul. Jedwabnicza 1, 62-700 Turek), MS Energy Sp. z o.o. (ul. Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski), Effect-System S.A. (ul. S. Staszica 30, 58-400 Kamienna Góra), Świat Lnu Sp. z o.o. (ul. Nadrzeczna 1a, 58-400 Kamienna Góra).

Brak oświadczenia o którym mowa w pkt 1, wyłączy możliwość udziału w procesie rekrutacji. Formularz aplikacyjny z danymi osobowymi kandydata zostanie zniszczony lub odesłany według uznania organizatora procesu rekrutacji.

Informacja prawna: Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania (aktualizacji). Na każdym etapie Pani/Pan ma prawo żądać usunięcia podanych danych osobowych, chyba że są one konieczne przy zatrudnieniu Pana/Pani.